rezevácie do Štúdia SKDK

Všetky naše produkcie sú pre študentov aj širokú verejnosť zdarma. Podporiť nás môžete formou dobrovoľného výstupného, ale aj ďalšími spôsobmi, o ktorých sa viac dozviete na tejto stránke - Podporte nás

Napriek tomu je však vhodné si miesta na naše produkcie dopredu zarezervovať. Rezervácia zaberie menej než minútu a zabezpečí vám také miesto, aké si sami vyberiete.


  • Online rezervačný systém - rezervujte si svoje miesta jednoducho a pohodlne cez naše webové stránky. Stačí ak kliknete na kartu "program" a vyberiete si z ponuky, ktorú sme pre vás na daný mesiac pripravili. 
  • Následne vás stránka presmeruje na rezervačný systém, v ktorom stačí vyplniť meno a priezvisko, zadať e-mail vybrať miesta z rezervačného panela a odoslať rezerváciu. Vaše miesta sú tak rezervované budú pre vás pripravené.
  • Telefonicky, alebo e-mailom - Ak sa rozhodnete rezervovať si svoje miesta telefonicky, stačí ak zavoláte na 0944 302 894, nadiktujete meno a priezvisko, rad a miesto sedadla. Vaše miesta budú pre vás pripravené. 
  • V prípade e-mailovej rezervácie je potrebné zaslať e-mail s rovnakými informáciami na adresu riaditel@studioskdk.sk.